Vennligst vent...

Produktet ble lagt i handlekurven.Se handlekurven her
Tom handlekurv
IBMLEXMARKLOGITECHNOKIAVIEWSONIC

Vennligst vent...

Blekk og toner
til din printer
Minnekonfigurator



PLANET Katalog

Søk
Viser 1-37 av 37 produkter
På lager Ikke på lager
289,-
 
Kjøp
361,25  inkl. mva
Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ingen produkter på lager til spesialpris. Leveringsdato er ukjent.
PLANET SFP 1000Mbps MM LC  2 km mini-GBIC 1310nm Multimode 0 - 60°C
PLANET SFP 1000Mbps MM LC 2 km mini-GBIC 1310nm Multimode 0 - 60°C
Produktnr.: MGB-SX2
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
408,-
 
Kjøp
510,-  inkl. mva
Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ingen produkter på lager til spesialpris. Leveringsdato er ukjent.
PLANET SFP-PORT TRANSCEIVER-20KM WDM TX:1310NM BIDI LC SINGLEM    IN WRLS
PLANET SFP-PORT TRANSCEIVER-20KM WDM TX:1310NM BIDI LC SINGLEM IN WRLS
Produktnr.: MFB-FB20
Produkt: Modul  -  Porter: 0  -  Hastighet: 100Mbps
412,-
 
Kjøp
515,-  inkl. mva
Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ingen produkter på lager til spesialpris. Leveringsdato er ukjent.
PLANET GSD-803 Switch 8 ports
PLANET GSD-803 Switch 8 ports
Produktnr.: GSD-803
Produkt: Ethernet  -  Porter: 8  -  Hastighet: 1Gbps
705,-
 
Kjøp
881,25  inkl. mva
Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ingen produkter på lager til spesialpris. Leveringsdato er ukjent.
PLANET PoE Injector  1-port Gigabit PoE+ IEEE802.3at/ af 60W
789,-
 
Kjøp
986,25  inkl. mva
Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ingen produkter på lager til spesialpris. Leveringsdato er ukjent.
PLANET Switch Industriell  5p 5p 10/100
PLANET Switch Industriell 5p 5p 10/100
Produktnr.: ISW-501T
Produkt: Uhåndtert  -  Porter: 5  -  Hastighet: 100Mbps
808,-
 
Kjøp
1 010,-  inkl. mva
Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ingen produkter på lager til spesialpris. Leveringsdato er ukjent.
PLANET Konverter 1000TX - 1000SX SC MM 10/ 100/ 1000TX - 1000BaseSX
PLANET Konverter 1000TX - 1000SX SC MM 10/ 100/ 1000TX - 1000BaseSX
Produktnr.: GT-802
Produkt: Mediekonverterere
865,-
 
Kjøp
1 081,25  inkl. mva
Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ingen produkter på lager til spesialpris. Leveringsdato er ukjent.
PLANET PoE Extender Gigabit IEEE802.3at Long Distance High Power
872,-
 
Kjøp
1 090,-  inkl. mva
Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ingen produkter på lager til spesialpris. Leveringsdato er ukjent.
PLANET Konverter 1000TX - 1000LX SC SM 10/ 100/ 1000TX - 1000BaseLX
PLANET Konverter 1000TX - 1000LX SC SM 10/ 100/ 1000TX - 1000BaseLX
Produktnr.: GT-802S
Produkt: Mediekonverterere
955,-
 
Kjøp
1 193,75  inkl. mva
Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ingen produkter på lager til spesialpris. Leveringsdato er ukjent.
PLANET 4-P INDUSTRIAL ETH.SW                                  IN CPNT
PLANET 4-P INDUSTRIAL ETH.SW IN CPNT
Produktnr.: ISW-621TF
Produkt: Uhåndtert  -  Porter: 4  -  Hastighet: 100Mbps
1 080,-
 
Kjøp
1 350,-  inkl. mva
Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ingen produkter på lager til spesialpris. Leveringsdato er ukjent.
PLANET Konverter Ethernet > 1xRS232 10/100TX - RS232/ 422/ 485 Industri IP30
1 101,-
 
Kjøp
1 376,25  inkl. mva
Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ingen produkter på lager til spesialpris. Leveringsdato er ukjent.
PLANET SFP MEDIA CONVERTER IND 10/ 100/ 1000BASET/ 100/ 1000BASEX   IN ACCS
1 110,-
 
Kjøp
1 387,50  inkl. mva
Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ingen produkter på lager til spesialpris. Leveringsdato er ukjent.
PLANET Switch 10/ 100/ 1000Mbps  5-port DIN Rail IP-30 -12/48V -40/75 Grader
PLANET Switch 10/ 100/ 1000Mbps 5-port DIN Rail IP-30 -12/48V -40/75 Grader
Produktnr.: IGS-501T
Produkt: Uhåndtert  -  Porter: 5  -  Hastighet: 1Gbps
1 225,-
 
Kjøp
1 531,25  inkl. mva
Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ingen produkter på lager til spesialpris. Leveringsdato er ukjent.
PLANET Switch 10/ 100/ 1000Mbps 24-port Rack Unmanaged Gigabit
PLANET Switch 10/ 100/ 1000Mbps 24-port Rack Unmanaged Gigabit
Produktnr.: GSW-2401
Produkt: Ethernet  -  Porter: 24  -  Hastighet: 1Gbps
1 230,-
 
Kjøp
1 537,50  inkl. mva
Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ingen produkter på lager til spesialpris. Leveringsdato er ukjent.
PLANET FAST ETH.MEDIA CONV 15KM RJ45 / SC                        IN WRLS
PLANET FAST ETH.MEDIA CONV 15KM RJ45 / SC IN WRLS
Produktnr.: IFT-802TS15
Produkt: Mediekonverterere
1 233,-
 
Kjøp
1 541,25  inkl. mva
Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ingen produkter på lager til spesialpris. Leveringsdato er ukjent.
PLANET 4-PORT ETH.SWITCH 10/ 100BASE-TX+2-PORT             IN WRLS
PLANET 4-PORT ETH.SWITCH 10/ 100BASE-TX+2-PORT IN WRLS
Produktnr.: ISW-621T
Produkt: Uhåndtert  -  Porter: 4  -  Hastighet: 100Mbps
1 433,-
 
Kjøp
1 791,25  inkl. mva
Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ingen produkter på lager til spesialpris. Leveringsdato er ukjent.
PLANET Switch  8-port Gigabit PoE+ 120W 10/1000 Mbps 802.3at High Power
PLANET Switch 8-port Gigabit PoE+ 120W 10/1000 Mbps 802.3at High Power
Produktnr.: GSD-908HP
Produkt: Håndtert  -  Porter: 8  -  Hastighet: 1Gbps
1 765,-
 
Kjøp
2 206,25  inkl. mva
Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ingen produkter på lager til spesialpris. Leveringsdato er ukjent.
PLANET Konverter 1000TX - SFP PoE+ 10/1000TX - miniGBIC IP30 DIN
PLANET Konverter 1000TX - SFP PoE+ 10/1000TX - miniGBIC IP30 DIN
Produktnr.: IGTP-805AT
Produkt: Mediekonverterere
2 035,-
 
Kjøp
2 543,75  inkl. mva
Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ingen produkter på lager til spesialpris. Leveringsdato er ukjent.
PLANET Switch  5-p 100TX IP30 PoE 10/100 Mbps Industri DIN Layer2 ESD -40
PLANET Switch 5-p 100TX IP30 PoE 10/100 Mbps Industri DIN Layer2 ESD -40
Produktnr.: ISW-504PT
Produkt: Uhåndtert  -  Porter: 5  -  Hastighet: 100Mbps
2 056,-
 
Kjøp
2 570,-  inkl. mva
Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ingen produkter på lager til spesialpris. Leveringsdato er ukjent.
PLANET Switch  4-p Gb 2xSFP IP30 10/1000 Mbps Industri DIN Layer 2 RSP
PLANET Switch 4-p Gb 2xSFP IP30 10/1000 Mbps Industri DIN Layer 2 RSP
Produktnr.: IGS-620TF
Produkt: Uhåndtert  -  Porter: 4  -  Hastighet: 1Gbps
2 149,-
 
Kjøp
2 686,25  inkl. mva
Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ingen produkter på lager til spesialpris. Leveringsdato er ukjent.
PLANET Meanwell Power  48V 480W DIN Skinne Power
PLANET Meanwell Power 48V 480W DIN Skinne Power
Produktnr.: PWR-480-48
Type: Strøm  -  Verter: 0
2 516,-
 
Kjøp
3 145,-  inkl. mva
Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ingen produkter på lager til spesialpris. Leveringsdato er ukjent.
PLANET Switch  8-port 1000TX 2xSFP 10/ 100/ 1000TX 2xSFP Layer2
PLANET Switch 8-port 1000TX 2xSFP 10/ 100/ 1000TX 2xSFP Layer2
Produktnr.: WGSD-10020
Produkt: Håndtert  -  Porter: 8  -  Hastighet: 1Gbps
3 024,-
 
Kjøp
3 780,-  inkl. mva
Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ingen produkter på lager til spesialpris. Leveringsdato er ukjent.
PLANET 16-PORT CAT6A KEYSTONE MODULE                  IN CPNT
PLANET 16-PORT CAT6A KEYSTONE MODULE IN CPNT
Produktnr.: FGSW-1816HPS
Produkt: Håndtert  -  Porter: 16  -  Hastighet: 1Gbps
3 862,-
 
Kjøp
4 827,50  inkl. mva
Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ingen produkter på lager til spesialpris. Leveringsdato er ukjent.
PLANET Switch  4-p Gb 2xSFP IP30 POE+ 10/1000 Mbps Industri DIN Layer 2 RSP
PLANET Switch 4-p Gb 2xSFP IP30 POE+ 10/1000 Mbps Industri DIN Layer 2 RSP
Produktnr.: IGS-624HPT
Produkt: Ethernet PoE  -  Porter: 6  -  Hastighet: 1Gbps
3 924,-
 
Kjøp
4 905,-  inkl. mva
Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ingen produkter på lager til spesialpris. Leveringsdato er ukjent.
PLANET 24P SWITCH 10/100TX 802.3AT POE+2P GB TP/SFP LCD POE IN CPNT
PLANET 24P SWITCH 10/100TX 802.3AT POE+2P GB TP/SFP LCD POE IN CPNT
Produktnr.: FGSW-2622VHP
Produkt: Uhåndtert  -  Porter: 24  -  Hastighet: 100Mbps
4 062,-
 
Kjøp
5 077,50  inkl. mva
Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ingen produkter på lager til spesialpris. Leveringsdato er ukjent.
PLANET PoE Injector 12-port Gigabit IEEE802.3af 10/ 100/ 1000Mbps
4 350,-
 
Kjøp
5 437,50  inkl. mva
Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ingen produkter på lager til spesialpris. Leveringsdato er ukjent.
PLANET WGSW-24040 Switch 19"" 2
PLANET WGSW-24040 Switch 19"" 2
Produktnr.: WGSW-24040
Produkt: Håndtert  -  Porter: 24  -  Hastighet: 1Gbps
4 547,-
 
Kjøp
5 683,75  inkl. mva
Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ingen produkter på lager til spesialpris. Leveringsdato er ukjent.
PLANET Switch  4-p Gigabit 2xSFP 4xPoE+ Industri IP30 DIN RPS B144W
4 754,-
 
Kjøp
5 942,50  inkl. mva
Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ingen produkter på lager til spesialpris. Leveringsdato er ukjent.
PLANET INDUSTR.L2 M.SWITCH 8-P                                  IN CPNT
PLANET INDUSTR.L2 M.SWITCH 8-P IN CPNT
Produktnr.: IGS-12040MT
Produkt: Håndtert  -  Porter: 8  -  Hastighet: 1Gbps
5 564,-
 
Kjøp
6 955,-  inkl. mva
Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ingen produkter på lager til spesialpris. Leveringsdato er ukjent.
PLANET Switch 48-p Gigabit 4xSFP Layer2+ VLAN QoS IGMP Fanless
PLANET Switch 48-p Gigabit 4xSFP Layer2+ VLAN QoS IGMP Fanless
Produktnr.: GS-4210-48T4S
Produkt: Håndtert  -  Porter: 48  -  Hastighet: 1Gbps
5 979,-
 
Kjøp
7 473,75  inkl. mva
Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ingen produkter på lager til spesialpris. Leveringsdato er ukjent.
PLANET 8PORT SWITCH 10/ 100/ 1000T INDST 2PORT 100/1000X SFP MANAGED      IN CPNT
PLANET 8PORT SWITCH 10/ 100/ 1000T INDST 2PORT 100/1000X SFP MANAGED IN CPNT
Produktnr.: IGS-10020PT
Produkt: Håndtert  -  Porter: 8  -  Hastighet: 1Gbps
6 187,-
 
Kjøp
7 733,75  inkl. mva
Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ingen produkter på lager til spesialpris. Leveringsdato er ukjent.
PLANET MANAGED ETH.SW. 16-PORT                                  IN CPNT
PLANET MANAGED ETH.SW. 16-PORT IN CPNT
Produktnr.: MGSW-24160F
Produkt: Håndtert  -  Porter: 8  -  Hastighet: 1Gbps
6 394,-
 
Kjøp
7 992,50  inkl. mva
Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ingen produkter på lager til spesialpris. Leveringsdato er ukjent.
PLANET Switch 24-p Gigabit 24xSFP 8xTP Layer2+ VLAN QoS IGMP
PLANET Switch 24-p Gigabit 24xSFP 8xTP Layer2+ VLAN QoS IGMP
Produktnr.: GS-5220-16S8C
Produkt: Håndtert  -  Porter: 24  -  Hastighet: 1Gbps
6 415,-
 
Kjøp
8 018,75  inkl. mva
Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ingen produkter på lager til spesialpris. Leveringsdato er ukjent.
PLANET Switch  8-port Gigabit 2xSFP PoE+ 10/1000 Mbps Industri DIN Layer 2 RSP
PLANET Switch 8-port Gigabit 2xSFP PoE+ 10/1000 Mbps Industri DIN Layer 2 RSP
Produktnr.: IGS-10020HPT
Ekspertomtaler: 1 omtaler
Produkt: Håndtert  -  Porter: 8  -  Hastighet: 1Gbps
7 225,-
 
Kjøp
9 031,25  inkl. mva
Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ingen produkter på lager til spesialpris. Leveringsdato er ukjent.
PLANET INDUSTR.L2 M.SWITCH 16-P                                  IN CPNT
PLANET INDUSTR.L2 M.SWITCH 16-P IN CPNT
Produktnr.: IGS-20040MT
Produkt: Håndtert  -  Porter: 16  -  Hastighet: 1Gbps
7 494,-
 
Kjøp
9 367,50  inkl. mva
Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ingen produkter på lager til spesialpris. Leveringsdato er ukjent.
PLANET Switch 24p Lag Managed 2 SFP PoE+ 24p10/ 100/ 1000B/ Tx - 4 x SFP
PLANET Switch 24p Lag Managed 2 SFP PoE+ 24p10/ 100/ 1000B/ Tx - 4 x SFP
Produktnr.: WGSW-24040HP
Produkt: Håndtert  -  Porter: 24  -  Hastighet: 1Gbps
8 332,-
 
Kjøp
10 415,-  inkl. mva
Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ingen produkter på lager til spesialpris. Leveringsdato er ukjent.
PLANET Switch 24-p Gigabit 4xSFP PoE+ 440W Layer 2 RS232 Stack
PLANET Switch 24-p Gigabit 4xSFP PoE+ 440W Layer 2 RS232 Stack
Produktnr.: WGSW-24040HP4
Produkt: Håndtert  -  Porter: 20  -  Hastighet: 1Gbps
12 290,-
 
Kjøp
15 362,50  inkl. mva
Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ikke på lager Ingen produkter på lager til spesialpris. Leveringsdato er ukjent.
PLANET 24P SWITCH INDUST. POE+ 4P SHARED 100/1000X SFP MANAGED  IN CPNT
PLANET 24P SWITCH INDUST. POE+ 4P SHARED 100/1000X SFP MANAGED IN CPNT
Produktnr.: IGS-5225-24P4S
Produkt: Håndtert  -  Porter: 24  -  Hastighet: 1Gbps
Viser 1-37 av 37 produkter
© 2021 EMSolutions AS