Vennligst vent...

Produktet ble lagt i handlekurven.Se handlekurven her
Tom handlekurv
IBMLEXMARKLOGITECHNOKIAUMATESVIEWSONIC

Vennligst vent...

Blekk og toner
til din printer
Minnekonfigurator



NOMADIX Katalog

Søk
Viser 1-9 av 9 produkter
På lager Ikke på lager
2 809,-
 
Kjøp
3 511,25  inkl. mva
Ikke på lager ETA ETA ETA Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 07.12.2019
No image
NOMADIX AG 2400 1 Year Software
Produktnr.: 716-2404-001I
9 462,-
 
Kjøp
11 827,50  inkl. mva
Ikke på lager ETA ETA ETA Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 07.12.2019
NOMADIX 10Gb Single Mode SFP+ 1310nm Transceiver
NOMADIX 10Gb Single Mode SFP+ 1310nm Transceiver
Produktnr.: 590-1022-001
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
9 829,-
 
Kjøp
12 286,25  inkl. mva
Ikke på lager ETA ETA ETA Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 07.12.2019
NOMADIX AG 5900 1 Year Software License (up to 2000 device user capacity)
10 515,-
 
Kjøp
13 143,75  inkl. mva
Ikke på lager ETA ETA ETA Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 07.12.2019
NOMADIX AG 5900 2-port 10Gb SFP+ Module
NOMADIX AG 5900 2-port 10Gb SFP+ Module
Produktnr.: 590-1000-001
Produkt: Transceiver / GBIC / SFP
13 164,-
 
Kjøp
16 455,-  inkl. mva
Ikke på lager ETA ETA ETA Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 07.12.2019
NOMADIX AG 5900 Routed Subscriber Software Modul
16 857,-
 
Kjøp
21 071,25  inkl. mva
Ikke på lager ETA ETA ETA Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 07.12.2019
NOMADIX AG 5900 1 Year Software License (3000 to 4000 device user capacity)
27 380,-
 
Kjøp
34 225,-  inkl. mva
Ikke på lager ETA ETA ETA Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 07.12.2019
No image
35 682,-
 
Kjøp
44 602,50  inkl. mva
Ikke på lager ETA ETA ETA Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 07.12.2019
NOMADIX AG 5900 Platform, 500 device users NSE Software with 1st Year License
NOMADIX AG 5900 Platform, 500 device users NSE Software with 1st Year License
Produktnr.: 969-5900-050I
Produkt: Lisensiering / Programvare
204 524,-
 
Kjøp
255 655,-  inkl. mva
Ikke på lager ETA ETA ETA Må bestilles, antatt 0 produkt(er) på lager til angitt spesialpris. ETA 07.12.2019
NOMADIX AG 5900 Platform, 6000 device users NSE Software with 1st Year License
Viser 1-9 av 9 produkter
© 2019 EMSolutions AS